فروشگاه اینترنتی قطعات لوستر، آباژور ، شید ، روشنایی و الکتریک

اسپری لوستر پاکن دوقلوی کریستال

بدون نیاز به دستمال کشی فاقد اثرات تخریبی روی لوستر با تاُثیر خاک گریزی و براق کنندگی

بسته ای که در اختیار دارید دارای 2 عدد اسپری جهت نظافت لوستر شماست  ، اولین اسپری حاوی مواد اصلی شوینده و پاک کننده است ( اسپری زرد ) و اسپری دوم حاوی مواد براق کننده میباشد ( اسپری سفید )

لازم بذکر است هر دو اسپری حاوی مواد شوینده تهیه شده از مواد معجزه آسای نانو میباشد و هیچگونه خطری برای انسان نداشته و آسیبی به بافت های فلزی و قطعات فلزی آبکاری شده نمی رساند

این محصول با خاصیت خاک گریزی و فن آوری چهار آنزیم نانو باعث چربی زدایی ، جرم گیری و براق کنندگی سطح کریستال و فلزات آبکاری شده لوستر می گردد ، ضمناً به دلیل عدم نیاز به دستمال جهت خشک نمودن و لکه گیری دیگر، کریستالهای لوستر به هم نمی ریزد و باعث سرعت در نظافت لوستر و جلوگیری از آسیب های فیزیکی به لوستر می گردد.

طریقه استفاده از اسپری لوستر پاکن کریستال :

ابتدای کلید برق لوستر را خاموش نموده و چند لحظه تحمل فرمائید تا لامپها خنک شوند .

سپس به جهت رعایت نظافت ملحفه ای یا روزنامه را زیر لوستر پهن نمائید تا از ریخته شدن مواد شستشو شده و آلودگی روی زمین جلوگیری شود.

از داخل بسته بندی پلاستیک های مخصوص پوشاندن لامپ و سرپیچ را برداشته و بوسیله آنها روی لامپ و سر پیچ ها را بطور کامل بپوشانید تا مایع سشتشو داخل سر پیچ وارد نشود .

ابتدا بوسیله اسپری زرد رنگ  لوستر را بطور کامل به مایع مذکور آغشته نمائید تا مواد شستشو تمامی سطح لوستر را بپوشاند .

بلافاصله قبل از خشک شدن مواد اسپری اول ، بوسیله اسپری سفید رنگ تمامی قسمت های لوستر را آبکشی نمائید تا مواد اضافه و آلودگیهای احتمالی از روی لوستر پاک شود تا باعث درخشندگی لوستر گردد .

پس از خشک شدن کامل ، تمامی کریستالها و قطعات فلزی تمیز و براق خواهند شد .

مواردیکه بهتر است رعایت شوند :

لوستر پاکن کریستال دوقلو به هیچ عنوان خطرناک و قابل اشتعال نیست اما به جهت رعایت مسائل ایمنی و بهداشتی بهتر است دور از دسترس کودکان قرار گیرد .

در ترکیبات محلول اسپری لوستر پاک کن به هیچ عنوان از مواد اسیدی و شیمیایی خطرناک استفاده نشده ، اما به جهت اطمینان بیشتر بهتر است از دستکش استفاده شود .

در صورتیکه لوستر شما دارای کاسه و یا زنبق میباشد و مایع شستشوی کریستال درون آن جمع شده است ، بهتر است با دستمال داخل آن را خشک نمائید .

در صورتیکه از لوستر های سقفی چینی گلدار استفاده میکنید ، گلهای کریستالی را از لوستر جدا نموده و جداگانه شستشو نمائید .

این اسپری برای استفاده تمامی لوسترهای کریستالی ، برنزی ، برنجی و آبکاری شده و همچنین پایه های فلزی انواع آباژور و نیز شیشه های پرژکتور مورد مصرف دارد .

پس از استفاده از محصول بدلیل خاک گریز و آبگریز بودن محلول اسپری لوستر پاک کن تا مدتها گرد و خاک را روی لوستر و چراغهای روشنایی خود نخواهید دید .

در حال به روزرسانی…
  • سبد خرید شما خالی است.