فروشگاه اینترنتی قطعات لوستر، آباژور ، شید ، روشنایی و الکتریک

صنایع لوستر نیک نوران با پشتوانه بیش از نیم قرن تجربه از صنعت لوستر کشور در حال حاضر یکی از بزرگترین مجموعه هایی است که در زمینه تعمیرات و بازسازی انواع لوستر فعالیت دارد.

در این مجموعه به واسطه نیاز تعمیرات به قطعات جانبی و یدکی لوستر نیک نوران یکی از کاملترین مراکز فروش قطعات لوستر در تهران است. مشتریان در نیک نوران میتوانند انواع حبابها لاله ها و کریستال های متفاوت اعم از جدید و قدیمی را یافته لوستر خود را تکمیل و یا قطعات لوستر خود را تعویض نمایند.

نیک نوران یکی از فعالان تولید شید کلاسیک نیز می باشد که به واسطه تجربه دیرینه خود در زمینه تولید آباژور و کلاهک نوآوری هایی در این زمینه نیز داشته است. مشتریان میتوانند در این مجموعه انواع شیدهای متفاوت را روی آباژور خود امتحان کنند و در صورت تمایل شید را خریداری نمایند.

یکی دیگر از فعالیت های نیک نوران ساخت و دریافت سفارش ساخت لوستر به دلخواه مشتریان است. مشتریان می توانند قطعات دلخواه خود را خریداری و جهت مونتاژ و ساخت لوستر دلخواه به نیک نوران سفارش دهند .

یکی از متنوع ترین فعالیت های نیک نوران تعمیر و بازسازی انواع لوسترهای جدید و قدیمی است برخی از این فعالیتها به شرح ذیل معرفی میگردنند:

-تعمیر انواع لوسترهای سقفی چینی- تعویض مرکز کنترل در محل و بدون جمع آوری لوستر

-تبدیل انواع لوسترهای ال ای دی و اس ام دی به لوسترهای سرپیچی بدون تغییر در شکل کلی لوستر

-تغییر رنگ انواع لوستر با انواع رنگهای متنوع با ماندگاری بالا

-آبکاری انواع لوسترهای برنجی قدیمی با رنگهای طلایی و کروم

-تبدیل انواع لوسترهای آویز به کنار سالنی و بالعکس

-تعمیر انواع شمعدان و چراغ های رومیزی

-تبدیل انواع لوسترهای چند طبقه به تک طبقه و بالعکس

-شید خور نمودن انواع لوسترهای شاخه ای

-ساخت انواع لوسترهای آویز طبق ژورنال های خارجی

-کریستال خور نمودن انواع لوسترهای آویز و سقفی

 

در حال به روزرسانی…
  • سبد خرید شما خالی است.